Hemen Teklif Alın

Hemen Teklif Alın

Teklif Alın

IoT Sistemler

İçinde bulunduğumuz 4. sanayi devrimi Endüstri 4.0 olarak adlandırılmakta ve sistemlerin sisteminin kurulmasını hedeflemektedir. Internet of Things Endüstri 4.0'ın en önemli başlıklarından birini oluşturmaktadır. Uç birimlerinden verinin toplanması ve uç birimlerinin uzaktan yönetimi, IoT çözümleriyle sağlanmaktadır.

IoT çözümleri kiosklar, ATMler, sanayi makineleri, lojistik araçları, bina sistemleri, sağlık cihazları, perakende sistemleri gibi birçok sistemin/cihazın kendi içlerinde ve dış sistemlerle çift taraflı haberleşmesine imkan sağlamaktadır. Bu haberleşme sayesinde anlık izleme, ilişkisel koşullarla kontroller, kestirimci bakım, anında ve uzaktan müdahale gibi pek çok fayda sağlanabilmektedir. Bilgi iş verimliliğimizi artırabilmemiz, işimizi en az hatayla yapabilmemiz ve olası riskleri en aza indirebilmemiz için kullanmamız gereken çok güçlü bir araçtır. Böylesine detaylı, sistemlerin sistemi diyebileceğimiz bir yapıyı profesyonel ekiplerle başarmak mümkündür. Tamda bu noktada TARGETT IoT Çözümleri sizin için bu süreçleri en üst seviyeye taşımaya hazır.

IoT Çözümlerimiz ile;

  • Cihazlardan ve makinelerden veri okuma
  • Ortam sıcaklarının takibi
  • Kapak ve kapıların açık/kapalı durum takibi
  • Kabinlerin, cihazların devrilme/ayakta durumlarının takibi
  • Elektronik kilit ile yetkiye bağlı yönetim
  • Uzaktan yada koşullara bağlı olarak PC, aydınlatma, fan, klima gibi cihazların enerji kesme/açma yönetimleri gibi işlemlerinizi kusursuzca gerçekleştirebilirsiniz.

1977'den bu yana sektöründe köklü kuruluşlar için müşteri deneyimi çözümleri üretiyoruz.

Müşteri konforu odaklı bir yaklaşımla AR-GE, teknoloji ve tasarım kavramlarının bütünleşik olarak ele alındığı, hayatı kolaylaştıran ve ülkemiz ekonomisine katma değer sunan çözümler geliştirmekteyiz.

Zaman Kazandıran Çözümler ile işletmelerin yanındayız

İşletmenizin müşteri deneyiminizi yeni nesil çözümlerimiz ile birlikte artırabilmek için hemen bize ulaşın.
İletişime Geçin