Hemen Teklif Alın

Hemen Teklif Alın

Teklif Alın

Zaman Kazandıran Çözümler Sunuyoruz

Tümsaş, özellikle bankalar başta olmak üzere farklı sektörler için değişik fonksiyonlarda kiosk modelleri tasarlayıp geliştirmektedir. Kiosklar üstlendikleri fonksiyona uygun olarak uygulama ihtiyacına göre telefon, metal klavye, tuş takımı ve benzeri aparatlar, donanım bileşenleri içermekte ve bunlara ilişkin özel yazılım uygulamaları geliştirilmektedir. Tasarlanan kiosk gövdeleri yere sabitleneceği gibi şube mobilyasına da gömülebilmektedir. Üretim aşamasında metal, paslanmaz çelik, alüminyum, corian veya ahşap malzeme kullanılabilmektedir.

Ödematik çözümlerimizde, ihtiyaca göre nakit (madeni para/banknot) ve kartlı (banka/kredi kartı) ödeme ve para üstü verme seçeneklerine uygun bileşenler ile sunulmaktadır. Yazılım olarak ise kurumsal tahsilat sistemine entegrasyonu sağlayan bir merkezi (server) uygulaması ve şubelerde uygulamanın çalışması için ayrıca bir client uygulaması mevcuttur. Merkezi uygulama, tahsilat sistemine entegre edilir ve yapılan tahsilatların kurumsal muhasebe kayıtlarına geçişi sağlanır.

Bilet Satış Kioskları ise başta ulaşım sektörü olmak üzere otel, oyun alanları vb. noktalarda temassız kartların satış ve dolumunun yapılabilmesi için tasarlanıp geliştirilmiş bir başka çözümdür. Bilet Satış Kioskları ile muhtelif temassız kartlar ve biletler nakit/kredi kartı ödemesi ile satılmakta ve sonrasında istenildiği kadar kontör yüklenebilmektedir. Tüm işlemler dokunmatik ekran üzerindeki kolay kullanımlı arayüz ile gerçekleştirilmekte, cihazlar ve işlemler merkezi olarak izlenebilmekte ve güncellenebilmektedir. İnfo kiosk, telefon kiosk, anket kiosk gibi farklı fonksiyonlarda kiosk modelleri için belirlenen ihtiyaçlar doğrultsunda uygun donanım bileşenlerine karar verilip, kurumsal kimlik unsurlarına uygun tasarlanmakta ve bunlara ilişkin gerekli özel yazılım uygulamaları geliştirilmektedir.

1977'den bu yana sektöründe köklü kuruluşlar için müşteri deneyimi çözümleri üretiyoruz.

Müşteri konforu odaklı bir yaklaşımla AR-GE, teknoloji ve tasarım kavramlarının bütünleşik olarak ele alındığı, hayatı kolaylaştıran ve ülkemiz ekonomisine katma değer sunan çözümler geliştirmekteyiz.

Zaman Kazandıran Çözümler ile işletmelerin yanındayız

Müşterilerinizin deneyim kalitesini, yeni nesil çözümlerimiz ile birlikte artırabilmek için hemen bize ulaşın.
İletişime Geçin