Kiosk Teknik Servis

Türkiye genelinde bulunan ve 7/24 hizmet vermekte olan teknik ekiplerimiz sayesinde kiosk teknik servis taleplerinize çağrı merkezimiz tarafından yönlendirilen bildirimlere, müşterilerimizle yaptığımız SLA (Service Level Agreement) standartları kapsamında belirlenen süreler dahilinde müdahale ederek başarılı çözüm süreçleri yürütülmesini sağlıyoruz. Türkiye'nin 81 iline sağladığımız teknik servis hizmetiyle kiosk teknik servis süreçlerinde uzman saha ekiplerimiz tarafından en hızlı ve en güvenilir çözüm sunuyoruz.

İletişime Geçin
kiosk teknik servis
sıramatik teknik servis

Sıramatik Teknik Servis

Müşteri ilişkileri yönetimine veri sağlayan, banka ve kamu kuruluşları gibi sektörlere yönelik sıra yönetim sistemi projelerimize satış sonrası teknik servis desteği ile Türkiye'nin her noktasında hizmet vermeye devam ediyoruz. Sıramatik sistemleri konusunda yıllara dayanan deneyimimiz ve uzman teknik ekibimiz ile sıramatik teknik servis hizmetlerinde çağrı merkezlerimizden yardım alabilirsiniz.

İletişime Geçin

Türkiye genelinde bulunan ve 7/24 hizmet vermekte olan teknik ekiplerimiz sayesinde çağrı merkezimiz tarafından yönlendirilen bildirimlere müşterilerimizle yaptığımız SLA (Service Level Agreement) standartları kapsamında belirlenen süreler dahilinde müdahale ederek başarılı çözüm süreçleri yürütülmesini sağlıyoruz.

Ülke genelinde birçok noktada hızlı ve çözüm odaklı hizmet veren teknik servislerimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan çağrı merkezimiz ve mobil servislerimiz ile müşterilerimizin her zaman güvende hissetmesini ve sunduğumuz çözüm desteklerine kolayca ulaşabilmesini sağlıyoruz.

Keşif ve analiz aşamasından kurulum sonrası destek hizmetlerine kadar her aşamada müşterilerimizin yanında olmak ve uzman teknik servis ekiplerimizle birinci sınıf saha hizmeti vermek amacıyla ekiplerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Zaman Kazandıran Çözümler ile işletmelerin yanındayız

Müşterilerinizin deneyim kalitesini, yeni nesil çözümlerimiz ile birlikte artırabilmek için hemen bize ulaşın.
İletişime Geçin