Bülent Tosun

Bülent Tosun

Yönetim Kurulu Başkanı

Yeni ne varsa, teknoloji adına, bilgiyi, zamanı ve çevreyi yönetmek, yönlendirmek, insanın kendisine daha çok vakit ayırmasını sağlayabilmek adına ne varsa, onu arıyoruz… Müşteri mutluluğu teknolojisi üretiyoruz.

Bütün bu karmaşayı oluşturan etken: Düzensizlik. Gerek zamanın gerekse bilginin sınıflandırılmayıp, düzenlenmeyip öylesine akışına bırakılması…Oysa, en çok sahip olduğumuzu düşündüğümüz ‘ZAMAN’, aslında en az sahip olduğumuz şey değil mi?

Hareket noktamız çok da insani bu anlamda. Daha modern yaşamlar için, bu bilgi bombardımanında, istediğiniz bilgiye daha kolay ve daha hızlı ulaşabilmeniz için bütün çabamız. Sıralarda saatlerce beklediğiniz, yoğun, kalabalık banka günlerini geride bırakalı çok oldu. Artık, tesislerdeki atık gaz denetleniyor, hava kirlilik oranı minimuma indirgenmeye çalışılıyor. Bunları size kimin sağladığını biliyor musunuz? Teknoloji. Global teknolojinin, lokal uygulaması. Söz geçiremediğimiz bilgi, zaman ve çevreyi en azından yönetmeyi başarabilen teknoloji…

Yenilikçiyiz… Verilerden bilgi üretip, size çözümler sunuyoruz.

Güveniliriz… İş ortaklığımız bir dönem değil, bir ömür sürüyor.

“Maksimum müşteri mutluluğunu” hedefliyoruz. Bunun yanında, “Maksimum çalışan mutluluğunu” sağlamamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. Eğitimlerimiz, bilgi paylaşımımız, sorumluluk ve inisiyatif sahibi çalışanlarımız bunun küçük bir göstergesi sadece.

Biz bu hayatı kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Sizin yaşarken göremediğiniz ayrıntıları görüyor, sorunları buluyor, araştırıyor, teknolojiyi yakından takip ederek ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri hizmet veya ürünler olarak geliştirip kullanımınıza sunuyoruz. Yıllardır beraber çalıştığımız her biri alanında lider iş ortaklarımızla beraber hep daha mükemmelini sunmak için çabamız.

Çözümcüyüz….”Müşteri – Tümsaş” ilişkisini “Çözüm arayan – Çözüm sunan” şeklinde değiştirmeye çalışarak, doğaya saygılı, insana yararlı, şeffaf ve yenilikçi olmaktan asla ödün vermiyoruz.