İşlem hızını artırın ve işlem sayısını yükseltin.

Özellikle yoğun kamusal alanlarda yoğunluğu yönetebilmek, verimliliği artırmak ve zaman tasarrufu yapmak amacıyla kullanılan sıra sistemleri, kamu kurumları ve bankacılık sektörü dışında mağazacılık sektöründe de kullanılmaktadır

Kamu kurumları ve bankacılık alanlarından farklı olarak mağazacılık sektöründe sıra numarası üretme sistemi yerine kasa üzeri yönlendirme sistemleri daha etkin ve kullanım kolaylığı sağlayan sistemler olarak tercih edilir.

Sağladığımız kablosuz terminal çözümleri ile mağaza alanı içinde oluşan yoğunluğun kontrol edilmesini ve verimli bir şekilde işlem yapılarak hem müşteri memnuniyeti hem de personel performansı açısından optimum kullanım imkanı sunuyoruz.

Kalabalık kasa önü bekleme yoğunlukları, S-Matik Mall sistemleri sayesinde, sosyal mesafe kurallarına uygun ve hızlı işlem yapabilen ferah bir alan görünümüne kavuşarak müşteri deneyimi kalitesini yükseltir.

S-Matik Mall

Yönlendirme amaçlı kullanılan sıra sistemleriyle kasaların işlem hızı artar ve işlem sayısı yükselir. Sunduğumuz etkili sıra çözümleri, kamusal alanlardaki yoğunluğu azaltırken iş akış süreçlerindeki verimliliği yükseltmeye odaklanır. Bu sayede personel ve müşteriler için eş zamanlı olarak zaman tasarrufu sağlayarak düzenli bir iş akış stratejisi planlanmasına yardımcı oluyoruz.

S-Matik Mall ile mağaza alanlarındaki hayat kalitesinin yükselmesi hem çalışanlar için hem de müşteriler için önemli bir motivasyon kaynağı oluşturur. Kısalan bekleme süreleri işlem sayısını ve performans grafiğini önemli ölçüde etkiler.

Zaman Kazandıran Çözümler ile işletmelerin yanındayız

Müşterilerinizin deneyim kalitesini, yeni nesil çözümlerimiz ile birlikte artırabilmek için hemen bize ulaşın.
İletişime Geçin