Yeni nesil müşteri deneyimi teknolojisi ile tanışın.

S-Matik Sıra Yönetim Sistemlerinin en gelişmiş versiyonlarından biri olan S-Matik Versiyon 4.0, sağladığı esnek ve modüler altyapısı sayesinde PC bağımsız bir sisteme sahiptir, yeni teknolojilerin getirdiği kullanım kolaylığı ve performans artışını beraberinde getiren mimari alt yapısıyla sıra yönetim sistemlerine farklı bir çözüm alternatifi oluşturmaktadır.

Tasarım estetiği açısından da bulunduğu mekâna görsel zenginlik ve modern bir hava katan kiosklar, zahmetsizce taşınabilir.

Sıra yönetim sistemlerinde kullanılan ve PC tarafından hem tasarımsal olarak hem de kullanım imkânı olarak sınırlandırılan kiosklar yerine PC bağımsız bir yapıyla oluşturulan S-Matik Versiyon 4.0, farklı tasarım dili ve kullanıcı dostu tasarımıyla bağımsız bulut teknolojisinin sunduğu yüksek performans grafiğini sunar.

Müşteri Sıra Yönetim Sistemleri alt yapısına yeni bir bakış açısı.

Müşteri Sıra Yönetim Sistemleri alt yapısına yeni bir bakış kazandıran S-Matik Versiyon 4.0 ile bağımsız, kaliteli ve hızlı bir çözüm seçeneği sunarak sıra yönetim sistemlerinin öncelikli hedefleri olan yüksek verimlilik ve zaman tasarrufu unsurlarını bağımsız bir alt yapıyla birleştiriyor, teknolojiyle uyumlu ve inovatif çözümler sunuyoruz.

Zaman Kazandıran Çözümler ile işletmelerin yanındayız

Müşterilerinizin deneyim kalitesini, yeni nesil çözümlerimiz ile birlikte artırabilmek için hemen bize ulaşın.
İletişime Geçin