Hemen Teklif Alın

Hemen Teklif Alın

Teklif Alın

Tasnifleyicili Akıllı Kasa (TCR) Çözümleri

Tasnifleyicili Akıllı Kasa (TCR) Çözümleri; bankacılık sektörü başta olmak üzere, nakit işlem yapılan noktalarda gişelerdeki işlem yükünü hafifletip, işlem sürelerini düşüren ve kurumsal uygulamalara entegrasyon sayesinde, cihazlara teslim edilen ve teslim alınan banknotlar anında kurumsal uygulamalarda görülebilmektedir.

Tüm cihazlardaki banknot tutarlarının online izlenebildiği çözümlerin kullanımı, iki gişe tarafından tek bir cihazın kullanılması şeklinde olabileceği gibi, back office işlemleri için tek bir cihazın tüm kullanıcılar tarafından ortak kullanımı da sözkonusu olabilmektedir. Etkinlik, verimlilik ve en önemlisi güvenlik ve kasa açıklarının önlenmesi noktasında önemli bir çözüm sunulmaktadır.Dünya'da her gün milyonlarca işlem gerçekleştirilen TCR çözümleri ile, müşterilerine katma değerli, proaktif ve esnek çözümler sunulmaktadır.

1977'den bu yana sektöründe köklü kuruluşlar için müşteri deneyimi çözümleri üretiyoruz.

Müşteri konforu odaklı bir yaklaşımla AR-GE, teknoloji ve tasarım kavramlarının bütünleşik olarak ele alındığı, hayatı kolaylaştıran ve ülkemiz ekonomisine katma değer sunan çözümler geliştirmekteyiz.

Zaman Kazandıran Çözümler ile işletmelerin yanındayız

İşletmenizin müşteri deneyiminizi yeni nesil çözümlerimiz ile birlikte artırabilmek için hemen bize ulaşın.
İletişime Geçin