Müşterileriniz için sağlıklı ve temassız hizmet deneyimi sunun.

Kamusal alanlarda hijyenin önem kazandığı bu hassas dönemde, müşterilerin sağlıklı bir hizmet deneyimi yaşamalarını sağlamak, toplumsal sağlık açısından da oldukça önemli hale gelmiştir.

Yıllardır bankalardan, hastanelere, kamu kuruluşlarından, satış noktalarına kadar birçok noktada kullanılan ve müşterilerin ayakta kuyruk beklemek yerine, konforlu bir şekilde hizmet almalarını ve teknolojik unsurlarla yönlendirilmelerini sağlayan S-Matik Müşteri Sıralandırma ve Yönlendirme Çözümleri, post-corona süreci için de yenilikleri sunmaya devam ediyor.

Sosyal mesafe kurallarına uygun hizmet ortamı sunabilmek adına, tercih edeceğiniz S-Matik Müşteri Sıralandırma ve Yönlendirme Çözümleri, hizmet konforunuz için olmazsa olmaz bir teknoloji sunarken, yeni geliştirilen C-Box Temassız ile dokunmadan bilet numarası alınmasına imkan sağlamaktadır. Müşterilerin ortak kullanım teknolojilerine yönelik geliştirmiş olduğu hijyen hassasiyetine ilişkin, temassız sensör teknolojileri ile sadece elinizi gösterip, bilet almanızı sağlayan C-Box Temassız,tam da bu alandaki müşteri ihtiyacına çözüm olacaktır.

Zaman Kazandıran Çözümler ile işletmelerin yanındayız

Müşterilerinizin deneyim kalitesini, yeni nesil çözümlerimiz ile birlikte artırabilmek için hemen bize ulaşın.
İletişime Geçin